Sklo pod kamna, sklo před krby a sklo žáruvzdorné.

Sklo pod kamna a před krby

Pořídili jste si krbová kamna, máte nový krb? Potom zajisté řešíte „co před a pod kamna nebo před krb“. Jak vyhovět všem platným předpisům, normám a nařízením? A nebo svědomitě řešíte bezpečnost Vaší rodiny. Nabízíme Vám několik řešení, jak tuto situaci jednoduše zvládnout. V minulosti se často používal plech pod kamna, je to řešení jednoduché a velmi laciné, avšak často v interiéru designově nevhodné až nepřípustné. Pro případy, kdy se plech pod kamna prostě hodí, jsme zařadili několik nejprodávanějších tvarů do našeho sortimentu.
Stejně jednoduché řešení jako plech pod kamna je kalené bezpečnostní sklo pod kamna. Sklo pod kamna může být umístěno jak v moderním tak i v usedlejším nebo dokonce v rustikálním interiéru. V naší nabídce naleznete téměř 90 různých typů a tvarů skel pod kamna a to jak s trapézovou tak i s fazetovou hranou.

Pro případ, že si ze škály nabízených skel pod kamna nevyberete, Vám zhotovíme sklo pod kamna nebo sklo před krb na zakázku dle potřeb a požadavků. Přesvědčte se, že i Vaše individuelní kalené sklo je cenově dostupné. Nechte se inspirovat výkresy již vyrobených skel na zakázku.

Tvrzené neboli kalené sklo je sklo se zvýšenou mechanickou a termickou odolností. Ta se dosahuje zahřátí skla a následným prudkým ochlazením.

Před samotným kalením se musí sklo finálně opracovat – broušením řezáním případně vrtáním následné opracování není možné. Kalením sklo získává odolnost proti prasknutí vlivem tepelného šoku. V případě prasknutí se sklo „rozsype“ na malé tupé úlomky.

Fotogalerie SKLO POD KAMNA

Sklo před krb - atyp

Sklo pod kamna - typ B2  kamna Morso

Sklo pod kamna - typ C2 kamna Romotop

Sklo pod kamna - typ C3 kamna Romotop

Sklo pod kamna - Typ B1 kamna Morso

Nezávazná poptávka na výrobu atypového skla

Nezávazná poptávka na výrobu atypového skla

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS